izmir escort

Şirket Polikalarımız

Alanımızda en son gelişmeleri takip eden personellerimizle, her zaman yeni teknolojiyle modernize edilmiş araç ve ekipmanlarımızla, tıbbi etik kurallara uyan ve sektöründe öncü olmayı hedefleyen;

Acil sağlık hizmetlerinde hasta ve çalışan personel odaklı, sağlık alanında gelişmeleri takıp ederek hasta sağlığını kendi sağlığı kabul eden tıbbi ve etik kurallar çerçevesinde hizmet sunan bir ekibiz.

Kurumsal bir yapı altında, her bölümün ekibini kendi alanında profesyonel personelle donatıp, kendinden önce hizmet vereceğimiz hastayı düşünebilen bir ekibimiz bulunmaktadır.

Kurulduğumuz andan itibaren kurumsal yapımız altında, işinde profesyonel bir ekip kadrosuyla acil sağlık sektöründe çağın gerektirdiği hizmeti; kalite ve güven içeresinde sunarak sizleri sağlıkla buluşturmaktayız.

Vizyon

Modern eğitim kaynaklarını en etkin şekilde kullanarak kendisini sürekli geliştiren, acil sağlık hizmetlerini ulusal ve uluslararası kabul edilmiş standartlara uygun şekilde sunan, çalışanları ile birlikte ekip ruhu içinde hareket eden, alanında örnek bir kuruluş olmak.

Misyon

Acil sağlık hizmetleri alanında; tıbbi ve etik kurallar çerçevesinde, sağlık alanındaki tüm gelişmeleri takip ederek çağın gereklerine uyan; hasta haklarına saygılı, hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutarak her iki alanda da üst düzey memnuniyet sağlayabilen bir kurum olmaktır.

"Hayatta sahip olduğunuz en önemli şey sağlıktır!"

Bize ulaşmanız için bir tık yeter..