izmir escort

Kurumsal

Özel Ambulans
Bilinçli, etkili, zamanında kaza yerinde ve hasta yanında olarak uygun medikal araç ve gereçle takım anlayışı içinde ülkemizde acil sağlık hizmetlerinde güncel kılavuzları uluslararası standartlarda takip edip hastalarımıza ve kazazedelerimize ilk yardım ve acil bakım hizmetlerini vererek hizmet verdiğimiz bölgelerde ve ülkemizde kazalarda ölüm oranını en aza indirgemeye çalışan Özel Ambulans hizmeti veren bir kurumuz.
Acil sağlık hizmetlerinde etkili ve başarılı sonuçlar almak için takım(ekip) çalışmasına inanan City Özel Ambulans ekipleri yaşam kurtarmaya yönelik, durumun ve koşulların kötüye gitmesini önlemek ve iyileşmeyi kolaylaştırmak amaçları ile hastalarımıza hizmet vermeyi görev bilir.
Özel Ambulansa ne zaman ihtiyaç duyacağımız belli olmaz. Ancak hepimiz için hayatımızın bir anında özel ambulans gerekli olabilir… Ve bu an belki de hayat kurtaracak bir fırsat yaratabilir. “Bana lazım olmaz !” demeyin kendiniz ve sevdikleriniz için bazı önemli numaraları lütfen rehberinizde bulundurun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir