izmir escort

Kurumsal

Acil sağlık hizmetlerinde hizmet veren hava ambulans şirketimiz tecrübeli pilotlarıyla, mürettebatı ve gerekli tıbbi eğitime ve deneyime sahip uzman sağlık kadrosu ile birçok hasta nakillerini yapmış ve uçuşlarını başarı ile tamamlamışlardır. Hastalarımızın sağlıklarına kavuşmaları için her zaman yanınızda olduğumuzu belirtmek istiyoruz.

 

 

Hava ambulans ihtiyacı olabilecek durumlar nelerdir?

           Hava ambulans hizmet talebi ağır ve acil hastalar için talep edilmekte ve bazı durumlarda doğal afet gibi beklenmedik acil durumlar içinde kullanılmaktadır.

 

Hava ambulans hizmeti için sizlere vereceğimiz hizmetler

Gereken her türlü izinleri alan firmamız hasta ve hasta yakınlarının hava ambulans hizmetlerini verirken büyük bir titizlik göstermekte ve hastanın her türlü ihtiyacı için gerekli tedbirleri almaktadır. Hastanız herhangi bir rahatsızlık ve aksi durum yaşamaması için hastanın ihtiyacı olabilecek tüm detaylar düşünülerek gerekli görülen doktor, tıbbi malzeme ve uzman kadromuz hasta ile seyahat etmektedir.

 

Hava ambulans hizmetini nasıl alabilirsiniz?

Acil sağlık hizmeti veren şirketimizden hava ambulans temin edebilmek için bizleri arayarak gideceğiniz zamanı bildirmeniz ve hastanızın sağlık durumu hakkında detayları paylaşmanız yeterli olacaktır. Hasta detaylarını doğru aktarmanız hastanızın sorun yaşamadan nakli için önemli bir detay olduğunu unutmamak gerekir. Sizlere en uygun bütçe ve zaman için tüm organizasyonu yaparak uçuşu gerçekleştiriyoruz.

 

Uzman ekibimiz 7 gün 24 saat sizlere hizmet vermekte ve sizin doğru yönlendirilmeniz ve detayların gözden kaçırılmaması için gerekli eğitimleri almışlardır. Ayrıca pilotlarımız ve uçak mürettebatı da deneyimli ve konusunda uzman bir kadrodan oluşmaktadır. Çok sayıda uçuşta bulunmuş ve birçok hastamızın sağlıklarını geri kazanmaları için onları zamanında yetiştirmişlerdir.

 

Hastanızın nakil edileceği ülke ve şehrin havalimanları ve nakil edilecek hastane ile irtibatta olarak sizler için her türlü detayı düşünmek ve sizler için aksaklık yaşamadan bir hava ambulans hizmeti sunmaktayız. Uçağın inişi ve kalkışı esnasında aksaklık yaşanmaması için gerekli izinleri alıyor ve sorunsuz bir uçuş sağlıyoruz.

 

Acil hastalarınız için zaman kavramının ne kadar önem arz ettiğinin bilincinde olduğumuza emin olabilirsiniz. Sizler kadar hastalarınız için her türlü detayı düşünerek hareket etmemiz gerektiğini biliyor ve zaman kaybı yaşamamanız, hızlı hizmet alabilmeniz için organizasyonlarımızı en iyi şekilde yapmak için tüm çabamızı gösteriyoruz.

 

Uçuşunuzdan önce tüm tıbbi ekipmanlarımızın detaylı bakımları yapılıyor ve teknik ekibimiz tarafından test ediliyor. Herhangi bir tıbbi cihazın arızası durumunda geri dönüşümüz olmayacağını bildiğimiz için teknik ekibimizde bizlerle birlikte seyahat ediyor ve anında müdahale edebiliyoruz.

 

Hava ambulans hizmeti için ayıracağınız bütçe konusunda da sizlere yardımcı olmaya çalışıyor ve maliyetinizi minimum seviyede tutmak için elimizden geleni yapıyoruz. İçiniz rahat bir şekilde bizleri tercih edebilir ve firmamızın hastalarınızın sağlıkları için gösterdikleri çabaya şahit olabilirsiniz. Sizlerin sağlığı bizler için ilk sırada geliyor ve sağlıklı günler diliyoruz.

 

https://youtube.com/watch?v=LOyUs4E3CzU

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir