izmir escort

Kurumsal

 

Hasta Nakil Ambulansı Neden Gereklidir?

Ambulansların gerekliliği aslında tartışılmayacak bir konudur. Hasta Nakil Ambulans olmayan bir şehirde, hasta ve yaralı nakli tam bir keşmekeşe dönüşür. Tam teçhizatlı bir ambulans, yaralı ve hasta taşırken büyük kolaylık taşır. Ambulanslara yol verildiği için, nakil daha çabuk gerçekleşmektedir. Özellikle acil yaralılar ve hastalar, özel teçhizatlı ambulanslarla, hızlı bir şekilde hastanelerin acil kısımlarına taşınabilmektedir.

 

Acil olmayan hastalar için hasta nakil araçları, hastaların taşınması işleminde büyük kolaylık sağlamaktadır. Hastalara özel sabit yatak ve tekerlekli sandalye seçenekleri ile en kaliteli hizmet verilmektedir. Uzun yolda, hususi araçlarla hasta nakli yapmak, hasta için yorucu olacaktır. Bu nedenle özel yataklı ve özel ısıtma sistemli, hasta nakil araçları tercih edilmelidir. Minibüs türünde olan araçlar, ambulans sınıfının en iyi araçları içerisindedir.

 

Hasta Nakil Araçları Nasıl Bir Özelliğe Sahiptir?

           Hasta Nakil Ambulans araçları, diğer ambulanslar gibi, fosforlu yazıları ile metrelerce öteden kendini fark ettirir. Öndeki ve arkadaki uyarıcı lambalar, vazgeçilmez aksesuarlardır. İletişim cihazları, Hasta Nakil Ambulans araçları için çok önemlidir. İletişim araçları ile hasta yakınları ile hastane görevlileri ve diğer önemli noktalar ile iletişime geçebilmektesiniz.

 

Tansiyon aleti, oksijen ünitesi, temel tıbbi malzeme çantası, otomatik eksternal defbliratör ve solunum cihazı, en önemli cihazlardır. Bu cihazlar, bir Hasta Nakil Ambulans aracında bulunması gereken cihazlardır. Bütün bu cihazlar Hasta Nakil Ambulans bulunmaktadır. Ön ve arkada mavi tepe lambası ve siren lambası bulunmaktadır. Siren ve diğer lambalar, trafikte öncelik demektir.

 

Ayrıca şoför ve hasta kabini arasında özel telefonlar vardır. Hastalar bütün hava şartlarında rahatlıkla nakil edilebilmektedir. Kışın ısıtıcı, yazın serinletici cihazlar, hastaların rahat etmesi için son derece önemlidir. Doktorların önerdiği özel şartları da yerine getiren Hasta Nakil Ambulans araç sahipleri, hastaların rahat etmesi için büyük çaba sarf etmektedirler.

 

Bu önemli araçlar, son model araçlardan oluşmaktadır. Konforu ve sağlamlığı yanında, özel süspansiyonları ile hastalar rahat ve sarsılmadan götürülmesi gereken yere götürülmektedir. Ayrıca, aracın donanımları, Trafik ve Sağlık Müdürlüğü tarafından onaylıdır. Sağlık Bakanlığının belirlediği kriterlere uyan araçlarımız, acil olmayan hasta nakli için kullanılmaktadır. Ayrıca hastane doluluk oranının artmasından dolayı oluşan durumlarda, hasta nakil ambulans ekibimizin hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

 

Hasta nakil ambulansı ekibimiz, işlerini meslek edinmiş tecrübeli ve eğitimli kişilerde oluşmaktadır. Bu nedenle, hastalarınızı güvenle hasta nakil ambulansı araçlarıyla nakil işlemlerini yapabilirsiniz. Şehirlerarası veya şehir içi nakil hizmetleri ile ülke sınırında bütün noktalara hasta nakli gerçekleştirilebilmektedir. Hasta nakil ambulansları, ulaşımı zor olan bölgelere rahatlıkla gidebilmektedir.

 

Hızlı Ve Güvenli Hizmet

Bütün bu özellikler yanında, güvenilir personel ve profesyonel çalışma sistemleri ile aradığınız hizmeti yakalayabilirsiniz. Konforlu araçlar, hastalar için özel bir şekilde döşenmiştir. Hastaların yatakları, uzun yola göre dizayn edilmiştir. Hasta nakil ambulans refakatçi seçeneği ile sevdiklerinizin zor günlerinde yanında olma imkânı sağlanmaktadır.

 

https://youtube.com/watch?v=LOyUs4E3CzU

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir