izmir escort

Kurumsal

Günümüzde sağlık konusunda yapılan en büyük yanlışlardan biri ‘’Tıbbi Danışmanlık Hizmeti’’ varken kulaktan duyma yalan yanlış bilgileri kullanmaktır. Doğru, sağlıklı ve güvenilir bilgi insan sağlığı açısından son derece önemlidir. City Ambulans olarak bu hizmeti profesyonel ekip kadrosuyla sağlıyoruz. Sadece ihtiyaç duyduğunuz anda değil istediğiniz her saatte 7/24 açık olan 444 4 531 numaralı telefonumuzu arayarak en güzel şekilde yardımcı olmaya hazırız. Yaşam için Sağlık, Sağlık için Yaşam…

Acil yardım ambulansları hastalara ilk acil müdahaleyi yaparak yaşamsal fonksiyonların devamlılığını sağlamayı amaçlayarak düzenlenmiş sağlık aracıdır.Özel ambulans sektörü içerisinde ilk amacımız hasta ve yaralılara en doğru ve en güvenilir hizmeti zamanında ve en hızlı şekilde sağlamaktır.

Hasta nakil ambulanslarımız ile hem Şehir İçi hem de Şehirler arası hizmet sağlamaktayız. Kendi imkanları ile hastane veya ev ortamına nakli sağlanamayan hastalarımızın nakil işlemlerini alanında başarılı mesleki olarak kendilerini sürekli geliştiren ve son model donanıma sahip araçlarımız ile sizlere hizmet sunmaktayız.

İçinde bulunduğumuz ülke ve illerde en büyük sorunumuz olan trafik yoğunluğu hasta veya yaralılara ulaşımda sorun teşkil etmekte ve erken müdahaleleri engellemektedir. Bu durumların önüne geçebilmek için sizlerin daha önceden belirlemiş olduğu organizasyon alanlarında tam donanımlı araçlar ve alanında mesleki yeterliliğini tamamlamış personeller ile ulaşmakta zaman sorunlarını ortadan kaldırmaktayız. Sizlerin ve misafirlerinizin sağlık sorunları ile karşılaşmamaları veya sağlık sorunları bulunduğu anda erken müdahalede bulunmayı hedefleyerek organizasyon alanlarında sağlık tedbiri hizmeti vermekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir