izmir escort

Kurumsal

 

Ambulansın Hasta Nakil İşlerindeki Önemi

Ambulanslar, hayatımızda önemli yeri olan araçlardır. Özel şoförleri ve özel teçhizatı ile ambulanslar, en iyi hasta nakil araçlarıdır. Özel araçlarla hasta nakil işlemleri, istenmeyen sonuçlara neden olabilmektedir. Özel araçlarda koltuğa uzanmak zorunda kalan hasta, rahat edemeyecektir. Nakil esnasında oluşabilecek olumsuzluklarda, özel araçlar yetersiz kalmaktadır. Bu sorunu çözmenin en pratik ve kalıcı yöntemi, hasta nakli için özel tasarlanmış ambulansları tercih etmektir. Özel tasarımı sayesinde Ambulans Kiralama, en iyi çözümdür.

 

Ambulans İle Hasta Nakli

           Ambulans Kiralama işlemleri, acil olmayan işlerde en iyi çözümdür. Hastanelerdeki doluluk veya evden eve hasta nakli gibi konularda, ambulans kiralama oldukça yerinde bir çözüm olacaktır. Günümüz teknolojisinin gelişmesi ile birlikte, son derece konforlu ve rahat araçlar üretilmiştir. Ambulans Kiralama işlerinde, firmamız en son model araçları kullanmaktadır. Özel süspansiyonlu araçlar tercih edilmektedir.

 

           Ambulans Kiralama ile nakil işlemi yapılan hastaların, sarsıntısız bir yolculuk geçirmesi için, bu özel araçlar tahsis edilmektedir. Süspansiyonu yanında, dışarıdaki gürültüyü, motor gürültüsünü ve diğer gürültüleri, içeri almamaktadır. Hastalar için gerekli olan sessiz ve huzurlu ortam, ambulanslarımız da mevcuttur. İsteğe bağlı yatak çeşitleri ve isteğe bağlı tekerlekli sandalye seçenekleri bulunmaktadır. Hastanız için tahsis edilen diğer özel araçlar da, ambulanslarımız da kullanılmak üzere temin edilebilmektedir.

 

Ambulanslar Tam Teçhizatlıdır

Ambulanslarda oluşturulan teçhizatlar, sağlık bakanlığının belirlediği kriterlere tam olarak uymaktadır. Telsiz ve telefon gibi iletişim araçları, aracın üzerinde, fosforlu araç tanıtım yazıları, ön ve arka kısımda mavi tepe lambası, siren lambası, tıbbi malzeme çantası, otomatik eksterme defibliratör, solunum cihazı, şoför ve hasta kabini arasında iletişim cihazı, ısınma, serinleme, havalandırma ve aydınlanma cihazları, Ambulans Kiralama için dizayn edilen aracın özelliklerindendir. Bütün malzemeler birinci sınıf olup, arıza kontrolü sürekli olarak yapılmaktadır. Aylık periyodik bakımın yanı sıra, bozuk olan bütün parçalar, anında değiştirmektedir. Hasta nakil işlemi esnasında, oluşacak aksaklıklar önceden hesap edilmektedir.

 

Araç Belgeleri Trafik Müdürlüğünden Onaylıdır.

Ambulanslarımız, lastik bakımı, motor bakımı ve diğer bütün önemli bakımları, periyodik olarak yapılmaktadır. Şoförlerimiz Ambulans için gerekli olan özel ehliyete ve SRC belgelerine sahiptir. İşini meslek edinmiş olan personelimiz, hasta nakil işlemleri konusunda uzmandır. Profesyonel çalışma programları ile en etkili hizmeti sunan firmamız, Sağlık bakanlığı, maliye ve trafik müdürlüğü gibi gerekli olan bütün mercilerden, gerekli olan bütün resmi belgeleri bulundurmaktadır.

 

Ambulansın Yolda Kalması

Ambulans kiralama da trafik cezaları ve trafik kazaları gibi araçla ilgili çıkan sorunlar, firmamıza aittir. Aracın arızalanması veya trafik kazası gibi istenmeyen durumlarda, ikinci bir araç temin edilebilmektedir. İkinci araç, hastaları, gidilmesi gereken adreslere, aynı hassasiyetle, nakil işlemlerini gerçekleştirmektedir. Yolda kalma konusunda, firmamızın deneyimli ve tecrübeli personellerine güvenebilirsiniz.

 

Ambulans Kiralamada Fiyatlandırma

Gidilecek mesafe ve isteğe bağlı özel şartlar, ambulans kiralama işlerinde, maliyeti belirleyen unsurlardır. Aracın özellikleri de, ambulans kiralama işlemlerinde, fiyatı belirleme konusunda etkili olmaktadır.

 

https://youtube.com/watch?v=LOyUs4E3CzU

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir