izmir escort

City Ambulans İçerik Yarışması

Değerli City Ambulans ekibi, şirketimiz sosyal medya hesaplarında paylaşılmak üzere düzenlediğimiz içerik yarışmamıza katılabilmeniz için oluşturmanız gereken içerik türleri şunlardır:

  1. City Ambulans ailesine katıldığınız andan itibaren, City Ambulans’ın da dahil olduğu, keyifle anlatabileceğiniz bir hikayeniz varsa bunu bizimle paylaşabilirsiniz.
  2. “Uzmanlık alanınız ile ilgili akademik bilgilerimi paylaşayım” diyorsanız, hizmet alanımız içerisinde geçen konulardan bir tanesini detaylıca kaleme alabilirsiniz.
  3. Ekip arkadaşlarınızla birlikteyken çektiğiniz bir fotoğraf ya da video var ise ve “ben bu çalışmaya oscar bile alırım” diyorsanız bunu da bizimle paylaşabilirsiniz.
  4. Konumuz City Ambulans, ben bu şirkete sadece çalışmak için gelmedim şirkete tüm benliğimle, ruhumla ve duygularımla katılıyorum. Ben bu şirket için en iyi mısraları kaleme alabilirim ve City Ambulans’a çok güzel bir şiir yazabilirim diyorsanız onları da bizimle paylaşabilirsiniz.

Bu şartlar dahilinde bizimle paylaşacağınız içeriğiniz jüri üyelerimiz tarafından değerlendirilecektir. En çok beğenilen beş eser sahibine City Ambulans yönetimi tarafından “Çam Sakızı Çoban Armağanı” ödülü takdim edilecektir.

İnanıyoruz ki hepiniz bu yarışmaya canı gönülden katılacaksınız.

Biliyorsunuz ki biz bir aileyiz ve City Ambulans da sizlerle birlikte var.

İçerik Yarışması Başvuru Formu

Aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurup City Ambulans'a gönderiniz.
  • Drop files here or
    Accepted file types: jpg, gif, png, pdf, doc, docx, xls, xlsx, pdf, mp4, avi, mov.
    20 mb'dan büyük dosyalarınız için www.wetransfer.com'u kullanabilirsiniz.