izmir escort

Hakkımızda

Ülkemizde sağlık alanında her geçen gün ihtiyaçların artmasıyla birlikte bu konuda yeni arayış ve projelerde artmaktadır. Her sağlık problemi yeni ihtiyaçlar ve yeni çözümler doğurmaktadır. Bu konuda gelişen ve yeni kurulan hastaneler her ne kadar ilerlese de bu kuruluşlardan hizmet alabilmek sanıldığından daha zordur. İşte tam bu noktada yardımcı destek olarak özel ambulanslar devreye girmektedir.

Özel ambulans firması sayısı her geçen gün artmakla birlikte; işini yönetmeliğe uygun, hasta memnuniyeti odaklı ve profesyonel bir ekiple yapan firma bulma konusu hala tartışmaya açıktır. Bu konuda güvenilir, deneyimli, saygın hizmet veren kuruluşlardan yararlanmak gerekmektedir. Biz; CİTY AMBULANS olarak hastalarımızı evden sağlık kuruluşuna veya sağlık kuruluşundan eve transportunu sağlarken başlangıç anından son hizmet noktasına kadar sizlere en iyi hizmeti vereceğimizin garantisini sunuyoruz. Hedefimiz; kaliteli, güvenilir, konforlu, hızlı hizmet veren ambulans firması olarak ilk akla gelen isimler arasında yer almaktır.

Sağlık alanındaki gelişmeleri sürekli takip ederek, tıbbi ve etik kurallar çerçevesinde hizmet sunmaya ve hasta memnuniyeti odaklı çalışmaya devam etmekteyiz. Şirketimizin kurumsal çatısı altında vermiş olduğumuz hizmetin önemini kavramış, müşteri sağlığı ve memnuniyetini öncelik edinmiş, deneyimli ve profesyonel bir ekip yer almaktadır.

Çağrı merkezi ekibimizin hasta yakınına veya hastaya bilgi verme ve yönlendirme aşamasından, hastamızın gideceği sağlık kuruluşuna teslim edilmesi sürecinde kaliteli ve güvenilir hizmet vermek bizim için ilk önceliktir.

Hasta transportlarında; sağlık kuruluşuna kendi imkanlarıyla gitmesi mümkün olmayan ya da konforlu ulaşım sağlamak isteyen hastalarımıza, özel ambulans hizmetimiz ile sağlık durumu kontrol altında tutularak nakil sağlamaktayız. Hastalarımız sağlık kuruluşundan taburcu olduğunda da hızlı, güvenli ve konforlu bir şekilde evlerine transportunu gerçekleştiriyoruz.

Hasta ya da yakınlarının özel talepleri doğrultusunda; hastanın bulunduğu sağlık kuruluşunda, tedavi süreçleri bitimine kadar uzman ve yardımcı ekibimiz ile yanında bulunma hizmeti de vermekteyiz.

Amacımız, sadece merkezimizin bulunduğu İstanbul’da değil; şehirlerarası, şehir dışı ve yurtdışı nakil transportlarında da en kaliteli hizmeti sunmaktır.
Sizlerin de göstermiş olduğunuz ilgi alaka, olumlu geri dönüşler sayesinde maksimum düzeyde hedefimize sağlam adımlarla ilerlemekteyiz.

"Hayatta sahip olduğunuz en önemli şey sağlıktır!"

Bize ulaşmanız için bir tık yeter..